Lidé v MŠ

TŘÍDNÍ UČITELKY

1. třída BERUŠKY

Jana Nechvátalová Vystudovala Střední pedagogickou školu. Práci s dětmi se věnuje více než 27let. Má ráda cestování, přírodu a zvířata.

Barbora Štrombachová Vystudovala střední pedagogickou školu. O prázdninách jezdí s dětmi na tábory. Ráda hraje na klavír a zpívá u kytary

2. třída ŽABKY

Olga ČermákováVystudovala gymnázium a Střední pedagogickou školu. Práci s dětmi se věnuje více než 20 let. Zkušenosti z pedagogických a tělovýchovných zařízení přenáší do své práce ve školce. Ráda objevuje tajemství přírody a hraje na kytaru.

Iveta Psotová Dis.Vystudovala obor předškolní a mimoškolní pedagogika v Čelákovicích. Ve školství působí od roku 2011. Práce s dětmi ji velmi inspiruje a naplňuje. Má ráda hudební a výtvarnou výchovu.

3. třída MOTÝLCI

Bc. Jitka Šálová – Vystudovala Speciální pedagogickou školu. Věnuje se logopedické prevenci. Dlouhá léta jezdí na dětské tábory jako oddílová vedoucí.

Andrea Jirsová – Vystudovala gymnázium a Střední pedagogickou školu – obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Má ráda kulturu a sport – tenis, sjezdové lyžování.

4. třída PTÁČATA

Ivana Hanáková, zástupkyně ředitelky
Vystudovala gymnázium a Střední pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Ve školství pracuje 25let, převážně s předškolními dětmi. Miluje svá vnoučata a rychlou jízdu na dvou i čtyřech kolech.

Karolína Matulová – ráda s dětmi vyrábí, zpívá a vymýšlí společné hry

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI

Lenka Keyřová, vedoucí školní jídelny pro pracoviště Karásek, kuchařka
Eva Skokanová, kuchařka
Martina Holičková, kuchařka
Dagmar Vančová – úklid školy,  Tereza Ryslová – úklid školy